Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz
500 TL ve Üzeri Tüm Siparişlerinizde Kapıda Ödeme ve Kargo Ücretsiz

SAMSUNG MLT-D307L İTHAL MUADIL. TONER

SAMSUNG MLT-D307L İTHAL MUADIL. TONER
SAMSUNG MLT-D307L İTHAL MUADIL. TONER

Samsung Mlt-D307l Muadil Siyah Tonerleri ile yüksek kaliteli renkli fotoğraflar ve günlük belgeler oluşturun. Bu güvenilir kartuşlar tutarlı sonuçlar verir, böylece kartuşunuzun ömrü boyunca canlı renkler ve net metinler yazdırabilirsiniz. Gerçekçi renkler. Her sayfada solmaya karşı dayanıklı, dayanıklı baskılar güvenilir bir şekilde sunan orijinal Muadil Samsung  Tonerlerinin Muadil renkleriyle en sevdiğiniz fotoğrafları hayata geçirin. Evde, işte ve okulda projeler için Samsung  yazıcınızla çalışmak üzere özel olarak tasarlanmış kartuşlardan beklediğiniz değeri elde edin.

Çevresel seçim. Kolay geri dönüşüm ve daha az atık için gezegen düşünülerek tasarlandı. Muadil Samsung  Tonerleri, güvenilir kalite, sonuçlar ve tutarlı performans için Samsung  yazıcılarla tam olarak geliştirilmiş tek kartuştur. Raporlar, belgeler veya en sevdiğiniz fotoğraflar, Muadil Samsung  Tonerleri her seferinde en kaliteli sonuçları verir.

Samsung yazıcınız için tutarlı, güvenilir sonuçlar sunmak üzere tasarlanan Samsung Mlt-D307l Siyah Tonerler , canlı renkli fotoğraflar ve günlük belgeler yazdırmak için mükemmeldir.

Samsung Mlt-D307l Toner Samsung ML-4510ND ve Samsung ML-5010ND ile uyumludur ve Siyah Tonerlerle 15000 sayfa yazdırabilir.


Paradan tasarruf etmenize yardımcı olan birleşik paket, mürekkebi ayrı olarak satın almak zorunda kalmadan tüm mürekkebinizi yenilemek için mükemmeldir.


Samsung Mlt-D307l Siyah Toner;

Samsung Muadil Mlt-D307l Siyah Toner~15000 sayfa çıktı %5 yoğunlukta verebilmektedir.

Samsung Mlt-D307l Toner Siyah 

Samsung Mlt-D307l Siyah Toner fatura tarihinizden itibaren iki yıl distribütör garantisi bulunmaktadır. Dilerseniz  Samsung Mlt-D307l Siyah Tonerleri kartuscenter.com üzerinden arama yaparak ulaşabilirsiniz.

Samsung Mlt-D307l Muadil Siyah Toner paketi Siyah  

Düşük mürekkep seviyesi güvenilir performansı ve güvenilir tutarlı sonuçlar için sahtekarlık koruması ve akıllı uyarı sistemi ile Muadil Samsung  Tonerleriyle Samsung  yazıcılarınızdan ve Muadil Samsung  toz çıkışınızdan en iyi şekilde yararlanın Renkli fotoğraflar ve günlük belgeler, laboratuvar kalitesinde yazdırın. Projelerinizin gerçekleştirilmesini basitleştirin. Kesin uyarılarla yazıcı tozunun yanlış zamanda boş olmaması önlenebilir.

Her zaman mükemmel baskı sonuçları elde etmek için, özel kullanım için olduğu, okul ve firmanız için geliştirilmiş ve test edilmiş Samsung  yazıcınızla kullanım için en uygun baskıyı oluşturun.
Yazıcınız için özel olarak tasarlanmış Muadil Samsung  Tonerlerini tercih edin.

Samsung Mlt-D307l toner uyumlu yazıcılar

 • Samsung ML-4510ND 
 • Samsung ML-5010ND
 • Samsung ML-5015ND

Önemli Detaylar ve Ayrıntılar

 • Her biri  Samsung Mlt-D307l Siyah 1 kartuşlu Paketi
 • Optimum baskı kalitesi için Muadil Samsung marka kartuş
  Renk: Siyah 
  Baskı kapasitesi: yaklaşık 15000 sayfa

Özellikler
BASKI KAPASİTESİ%5 Yoğunlukta 15,000 Sayfadır.
Bu Ürün Hangi Cihazlara Uygundur ?SAMSUNG MLT-D307L İTHAL M. TONER 15K,SAMSUNG MLT-D307E,SAMSUNG M
MARKASamsung
RengiSiyah
Üretim TürüMuadil

Değerlendirme Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

İncelediğiniz ürün Resmi Türkiye distribütör veya ithalatçı firma tarafından 2 yıl garantilidir. Stoklarımızdan gönderilen ürün genellikle aynı gün, yoğunluğa bağlı olarak en geç 2 iş günü içerisinde adresinize yurtiçi kargo ile teslim edilir. Sitemizden Cumartesi günü verilen siparişler Pazartesi günü kargo edilmektedir.


190,81 ₺
Euro Fiyatı: 18,96€
US Dollar Fiyatı: $23,06
KDV Hariç: 161,70 ₺
 • Stok Adeti: 10
 • Model: 307
0 Adet Satıldı
635 görüntülenme

Mevcut Seçenekler: