Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz
500 TL ve Üzeri Tüm Siparişlerinizde Kapıda Ödeme ve Kargo Ücretsiz

Canon C-EXV-29 Mavi Orjinal Fotokopi Toneri

Canon C-EXV-29 Mavi Orjinal Fotokopi Toneri
Ücretsiz Kargo
Canon C-EXV-29 Mavi Orjinal Fotokopi Toneri

Orijinal Canon C-Exv-29 Orjinal Mavi Tonerleri ile yüksek kaliteli renkli fotoğraflar ve günlük belgeler oluşturun. Bu güvenilir kartuşlar tutarlı sonuçlar verir, böylece kartuşunuzun ömrü boyunca canlı renkler ve net metinler yazdırabilirsiniz. Gerçekçi renkler. Her sayfada solmaya karşı dayanıklı, dayanıklı baskılar güvenilir bir şekilde sunan orijinal Orijinal Canon Tonerlerinin orijinal renkleriyle en sevdiğiniz fotoğrafları hayata geçirin. Evde, işte ve okulda projeler için Canon  yazıcınızla çalışmak üzere özel olarak tasarlanmış kartuşlardan beklediğiniz değeri elde edin.

Çevresel seçim. Kolay geri dönüşüm ve daha az atık için gezegen düşünülerek tasarlandı. Orijinal Canon Tonerları, güvenilir kalite, sonuçlar ve tutarlı performans için Canon yazıcılarla tam olarak geliştirilmiş tek kartuştur. Raporlar, belgeler veya en sevdiğiniz fotoğraflar, Orijinal Canon Tonerleri her seferinde en kaliteli sonuçları verir.

Canon yazıcınız için tutarlı, güvenilir sonuçlar sunmak üzere tasarlanan Canon C-Exv-29 Mavi Tonerler , canlı renkli fotoğraflar ve günlük belgeler yazdırmak için mükemmeldir.

Canon C-Exv-29 Toner Canon IR-2023 ve Canon IR-2022 ile uyumludur ve Mavi Tonerlerle 36000 sayfa yazdırabilir.


Paradan tasarruf etmenize yardımcı olan birleşik paket, mürekkebi ayrı olarak satın almak zorunda kalmadan tüm mürekkebinizi yenilemek için mükemmeldir.


Canon C-Exv-29 Mavi Toner;

Canon Orijinal C-Exv-29 Mavi Toner~36000 sayfa çıktı %5 yoğunlukta verebilmektedir.

Canon C-Exv-29 Toner Mavi 

Canon C-Exv-29 Mavi Toner fatura tarihinizden itibaren iki yıl distribütör garantisi bulunmaktadır. Dilerseniz Canon C-Exv-29 Mavi Tonerleri kartuscenter.com üzerinden arama yaparak ulaşabilirsiniz.

Canon C-Exv-29 Orijinal Mavi Toner paketi Mavi 

Düşük mürekkep seviyesi güvenilir performansı ve güvenilir tutarlı sonuçlar için sahtekarlık koruması ve akıllı uyarı sistemi ile Orijinal Canon Tonerleriyle Canon yazıcılarınızdan ve Orijinal Canon toz çıkışınızdan en iyi şekilde yararlanın Renkli fotoğraflar ve günlük belgeler, laboratuvar kalitesinde yazdırın. Projelerinizin gerçekleştirilmesini basitleştirin. Kesin uyarılarla yazıcı tozunun yanlış zamanda boş olmaması önlenebilir.

Her zaman mükemmel baskı sonuçları elde etmek için, özel kullanım için olduğu, okul ve firmanız için geliştirilmiş ve test edilmiş Canon yazıcınızla kullanım için en uygun baskıyı oluşturun.
Yazıcınız için özel olarak tasarlanmış Orijinal Canon Tonerlerini tercih edin.

Canon C-Exv-29 kartuş uyumlu yazıcılar

 • Canon IR-C5035
 • Canon IR-C5235
 • Canon IR C5030
 • Canon IR-C5240

Önemli Detaylar ve Ayrıntılar

 • Her biri  Canon C-Exv-29 Mavi 1 kartuşlu Paketi
 • Optimum baskı kalitesi için orijinal Canon marka kartuş
  Renk: Mavi 
  Baskı kapasitesi: yaklaşık 36000 sayfa
 • Dolum miktarı: her biri 3 ml

Özellikler
BASKI KAPASİTESİ%5 Yoğunlukta 27,000 Sayfadır.
Bu Ürün Hangi Cihazlara Uygundur ?CANON C-EXV-29 MAVI ORJINAL FOTOKOPI TONERI,CANON IMAGERUNNER AD
MARKACanon
RengiMavi
Üretim TürüOrjinal

Değerlendirme Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

İncelediğiniz ürün Resmi Türkiye distribütör veya ithalatçı firma tarafından 2 yıl garantilidir. Stoklarımızdan gönderilen ürün genellikle aynı gün, yoğunluğa bağlı olarak en geç 2 iş günü içerisinde adresinize yurtiçi kargo ile teslim edilir. Sitemizden Cumartesi günü verilen siparişler Pazartesi günü kargo edilmektedir.


1.068,25 ₺
Euro Fiyatı: 109,60€
US Dollar Fiyatı: $130,35
KDV Hariç: 905,30 ₺
 • Stok Adeti: 10
 • Model: C-EXV-29
 • Barkod: 4960999644066
0 Adet Satıldı
988 görüntülenme

Mevcut Seçenekler: