Orjinal Kartuş

Orjinal Kartuş, aslında yazıcınız için en güvenli kartuşlardır. Orjinal kartuş maliyetleri yüksek dahi olsa sizin için en avantajlı kartuşlardır.

En basittinden bir örnek vericek olursak;

Herhangi bir marka belirsiz bir kartuş taktığınızda yazıcınız baskı kafaları daha çabuk dolucaktır ve yazıcı kafalarınızın onarıma ihtiyacı olucaktır.
Fakat orjinal kartuş kullanmanız durumunda yazıcınızın tüm aksamlarını koruyacaksınız. Herhangi bir aksaklık yada arıza durumunda yetkili servislerden kolaylıkla yazıcınız hakkında detaylı teknik destek almanıza olanak sağlıyıcaktır. Orjinal Kartuşlar baskı ve kalite açısından en iyi sonuç alabiliceğiniz kartuşlardır.
HP Orjinal Kartuş, Canon Orjinal Kartuş , Epson Orjinal kartuş ve Brother Orjinal Kartuşlarınızı en uygun fiyata sadece kartuşcenter'dan alabiliriniz.

Neden Orjinal Kartuş?

  • Daha kaliteli çıktılar verir
  • Uzun Omürlü kullanım sağlar
  • Çevreye duyarlıdır
  • Yazıcınızın parçalarını korur
  • Daha verimli çıktıların yanı sıra baskı kaliteniz artar
  • Çıktılarınız lekelenmeye yada akmaya karşı korur
  • Atık deponuzun dolmasını engeller
  • Yazıcınızın garantisini korur

Yazıcılarınızın yapısı üretim ve denemeler sonucunda en uygun kartuş tipini üreten yazıcı firmaları sizlere her zaman garanti verir. KartuşCenter olarak sattığımız her orjinal kartuşlarda herhangi bir arıza yada hasarda anında iade alır. En uygun fiyata, orjinal kartuşlarınızı hiç bir revize yada değişiklik yapmadan direkt sizlere temin ediyoruz.
Firma ilkemiz olarak benimsediğimiz güven konusu ismimizede yansıtarak sizlerin karşısınız her zaman en iyi hizmeti dürüstlüğümüz ile sunuyoruz.

Her Orjinal Kartuş Orjinal mi?

Son zamanlarda yaygın olarak kullanılan ORJİNAL KARTUŞ kelimesi aslında bazı durumlarda sadece bir rivayetten ibaret. Orjinal Garantili Kartuş olarak sizlerin satışına sunulan %85 oranındaki kartuş revize görmüş tekrar doldurulmuş ve sizlerin alımına sunulmuş kartuşlartdır. Bunları orjinalinden ayırmak bazen mümkün dahi değildir. Canon, Epson, Brother, HP v.s. gibi firmalar ne kadar bunlarla savaşsada sizlere temin edilmesinin önüne engel olamamaktadır.

Orjinal Kartuş Nasıl Anlaşılır

İlk Yapmaız gereken kutusunu açmadan aldığınız Orjinal Kartuşu kartuş markanızın resmi sitesinden sorgulamak olmalı içinizde herhangi bir kuşku halinde direkt iade edebilir yada en yakın Tüketici Hakem Heyetine bildirebilirsiniz.

Kartuşun Orijinal Olup Olmadığını Nasıl Anlarız

Eğer her şey normal şekilde devam ettiyse renkli kartuşu bir peçeteniz üstüne sürtmeniz ve çıktı olan reklerde sarı rengin kızılımtırak sarı olmamasıdır. Eğer sarı rengin farklı ve ton bozukluğu var ise bu kartuşun dolum kartuş olduğunun habercisidir. Her kartuş için bu kural geçerli olmayabilir . Bazı kartuş firmaları sarı rengini değiştirmiştir.

Maalesefki kartuş alımlarınızda güvenilirlik en ilk temeldir. Bilmeyerek kullandığınız kartuşlarınız yazıcınızı garanti dışı bırakabilir.

KartuşCenter olarak kartuşlarımızın orjinallik garantisini yıllardır sunmaktayız. 3 Ülkeden (Türkiye dahil) resmî olarak kartuşlarımızı size tedarik ederek sizlere sunmaktayız. Kâr marjlarımızı en dip seviyede tutara Orjinal Kartuşlarımızı en uygun fiyata sizlere sunmaktayız.